O FIRMIE

baner5

Firma remontowo- budowlana ANNODATO powstała w 1997 roku. Doświadczenie zdobywaliśmy realizując projekty na terenie Niemiec i Austrii. Od 2007 roku wykonujemy zlecenia głównie na terenie trójmiasta i Warszawy.

Specjalizujemy się w remontach i adaptacjach wnętrz. Naszymi zleceniodawcami są zarówno firmy, jak również osoby prywatne. Remontujemy i wykańczamy nowe mieszkania i domy oraz przebudowujemy lokale z rynku wtórnego. Specjalnością firmy są remonty i wykończenia wnętrz apartamentów i domów o wysokim standardzie.

Oferta nasza zawiera kompleksowe prace remontowo-budowlane wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Remonty i wykończenia wnętrz to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego mogą Państwo liczyć z naszej strony na najwyższą jakość wykonania.

Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na wykończenie wnętrza swojego domu lub mieszkania chętnie podsuniemy kilka ciekawych rozwiązań w kwestii aranżacji wnętrz.

Prace nasze wykonujemy solidnie i terminowo. Współpracujemy między innymi ze znaną firmą architektoniczną GAJDA Fashion Group.

Gwarantujemy wysoki poziom usług i fachową obsługę.

Firma nasza posiada pełny zakres ubezpieczenia OC i udziela gwarancji na wszystkie prace remontowe.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego w pełni angażujemy się w każde wykonywane zlecenie.

 

 

Zapraszamy do współpracy